Umyvadlová baterie Hansa TEMPRA s otočným raménkem 150 mm chrom 08382212 – kvalitní volba pro vaši koupelnu


Popis produktu

Termostatická nástěnná umyvadlová baterie s otočným ramínkem. V chromovém provedení. Průtok baterie je 12 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm.

Vlastnosti produktu

Délka ramínka

Umyvadlová baterie Hansa TEMPRA disponuje otočným ramínkem o délce 150 mm. To umožňuje snadné používání baterie a má také praktický vliv na hygienu koupelny – voda tekoucí z baterie se vlivem ramínka nedostane natolik daleko.

Termostatická regulace

Termostatická kontrola umožňuje nastavit a udržovat požadovanou teplotu vody stabilní po celou dobu sprchování či mytí rukou. V případě náhlého výpadku teplé vody zdroj umožní pouze chladnou vodu (ochrana před popálením).

Proč si vybrat Umyvadlovou baterii Hansa TEMPRA s otočným raménkem 150 mm chrom 08382212

Koupě kvalitního produktu se vyplatí v mnoha ohledech. Především z dlouhodobějšího hlediska – na rozdíl od „levných“ produktů vám produkt Hansa TEMPRA vydrží roky a roky bez závad a zabezpečí plně funkční hygienický kout i v té nejnáročnější situaci.

Vysoká kvalita materiálů, důraz na detail a designová jednoduchost a elegance – ty všechny jsou nedílnou součástí produktu Hansa TEMPRA.

Produkt je vhodný pro použití v každé koupelně, ať již se jedná o prostorný prostor nebo třeba menší záchodovou místnost.

Závěr

Umyvadlová baterie Hansa TEMPRA s otočným raménkem 150 mm chrom 08382212 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní produkt vysokého standardu. Funkčnost, bezúdržbovost a dlouhá životnost jsou ty vlastnosti, které se dočkáte, pokud se rozhodnete pro tento produkt. Pokud máte zájem o koupi, navštivte internetový obchod Interierio.

Umyvadlová baterie Hansa TEMPRA s otočným raménkem 150 mm chrom 08382212

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.