Stylová doplněk do koupelny: Bronzové zrcadlo ASIR AQUA


Velmi zajímavé zrcadlo AQUA neobvyklého tvaru

Pokud hledáte něco opravdu originálního a zároveň praktického do své koupelny či chodby, můžeme vám nabídnout zrcadlo AQUA od značky ASIR. Toto zrcadlo má totiž nejenom neobvyklý tvar, ale také krásnou bronzovou barvu, která do vašeho interiéru vnese příjemnou atmosféru.

Zrcadlo je podloženo podobně tvarovým sklem v tmavé barvě

Zrcadlo AQUA je navíc podloženo podobně tvarovým sklem v tmavé barvě, což mu dodává ještě elegantnější vzhled. Díky tomu se hodí do moderního prostředí a dokáže být výborným doplňkem k ostatním koupelnovým prvkům.

Do moderní koupelny nebo chodby jako dělané

Díky svému designu se zrcadlo AQUA hodí nejenom do koupelny, ale také do chodby či jiných prostor, kde byste chtěli dodat trochu stylu. Ať už ho umístíte nad umyvadlo či vedle věšáku na oblečení, rozhodně zaujme a zlepší vzhled těchto místností.

Materiál: tvrzené sklo (2 cm)

Zrcadlo AQUA je vyrobeno z tvrzeného skla o tloušťce 2 cm, které zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Tento materiál se také snadno udržuje čistým a krásně se leskne.

Technické parametry zrcadla ASIR AQUA

Pokud se rozhodnete pro zrcadlo AQUA od značky ASIR, můžete se těšit na následující technické parametry:

Šířka: 75 cm

Výška: 55 cm

Hloubka: 2 cm

Zakoupit zrcadlo ASIR AQUA

Pokud se vám zrcadlo AQUA líbí a chcete si ho zakoupit, stáčí se vám obrátit na naši webovou stránku https://www.skvelynabytek.cz/produkt/asir-zrcadlo-aqua-bronzove. Poté už jenom stačí dokončit objednávku a těšit se na doplněk, který vašemu interiéru dodá krásný a stylový vzhled.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.