Stylizovaný, praktický a dekorativní – Litinový nástěnný věšák Esschert Design Antlers

Nápadité dekorace od značky Esschert Design udělají parádu nejen v rustikálně, ale i moderně laděném interiéru. Mezi tyto dekorace patří i stojan, na který si lze zavěsit svůj kabát, šálu, klobouk či klíče – litinový nástěnný věšák Esschert Design Antlers.

Stylizace

Věšák je stylizován do podoby parohů jelena a jistě zalíbí nejen milovníkům přírody, lesa a zvěře. Jeho jednoduchý a zároveň efektní design dokáže oživit každý prostor. Navíc, tuto stylovou dekoraci lze snadno sladit s dalšími interiérovými doplňky a vytvořit tak harmonický celek.

Praktičnost

Věšák zajišťuje praktické využití již zmíněného úložného prostoru, tedy není pouhým dekoračním prvkem. Je vhodný k využití například v místnostech jako jsou haly, předsíně či chodby, které jsou nejčastěji průchozí a kde se rychle nabízejí volné zdi k zavěšení. Díky svým dvěma raménkům nabízí dostatek prostoru i pro pár kabátů.

Dekorativnost

Jako jsme již zmínili, věšák nejenže uspokojí praktickou stránku, ale stane se i dekoračním prvkem vašeho bydlení. Jelikož jde o kus tvořený litinou, potěší nejen milovníky přírodních materiálů, ale hodí se i do jiných moderních interiérů. Nezbytnou podmínkou je však dobrý vkus a cit pro umístění. To znamená, že věšák může vyniknout na své samostatné zdi kdekoliv ve vašem bytě nebo domku, ale stačí jej umístit i v místnosti s nálepkou „venkovský styl“ či „shabby chic“.

Materiál a výkonnost

Věšák je vytvořen z litiny, což zaručuje jeho trvanlivost, odolnost a soliditu. Díky vhodným rozměrům a dvěma ramenům je schopen udržet relativně velké množství oblečení a dalších doplňků. O rozložení zátěže po celé ploše se starají dva kovové háky na zadní straně, kterými lze věšák snadno připevnit na stěnu. Příslušenství potřebné k montáži věšáku na zeď nejsou součástí balení, takže je nutné si jej dokoupit zvlášť.

Nyní přistoupíme k tomu nejdůležitějšímu. Pokud jste se rozhodli pro nákup litinového věšáku Esschert Design Antlers, máme pro vás tip, kde si ho můžete pořídit. Stačí kliknout na tento odkaz a prokliknout se na internetový obchod kupsinabytek.cz, který nabízí celou řadu kvalitních a funkčních výrobků pro váš domov.

Litinový nástěnný věšák Esschert Design Antlers

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.