Pohodlně a elegantně s košem Elletipi SWING na dvířka“ (15 l)


Pohodlně a elegantně s košem Elletipi SWING na dvířka (15 l)

Odpadkový koš s připevněním na vnitřní stranu skříňky je určen pro umístění na většinou nevyužité místo ve vaší skřínce. Závěsný odpadkový koš Swing vypadá jako obyčejný koš, ale díky použité konstrukci nezatěžuje dvířka skříňky a víko koše se automaticky otevírá jen v případě, že jsou dvířka skříňky otevřena.

Ke koši je snadný přístup,

což garantuje snadnou dostupnost a hygienický provoz. Nemontuje se na dvířka, ale na vnitřní stranu skříňky, takže nepřetěžuje dvířka vahou koše. Instalace je možná na levou i pravou stranu skřínky.

Vhodné pro všechny typy skříněk

Je vhodný pro všechny typy skříněk – praktický systém upevnění umožňuje snadnou instalaci a umístění. Do jedné košové nádoby můžete umístit dva pytle na odpadky a třídit tak dva druhy odpadu.

Materiál: vyrobeno z kvalitního materiálu – polypropylen a nylon se skelným vláknem.

Elletipi Swing zavěšený na dvířkách

Zařízení na třídění odpadu je jedním z nejdůležitějších aspectů pro úspěšné a samozřejmě hygienické vedení domácnosti. Pro efektivní řešení tento odpadkový koš Elletipi Swing na dvířka může být pro Vás ideálním řešením, pokud nechcete brát příliš mnoho místa v kuchyni.

Důležitou vlastností koše je jeho elegantní a jednoduchý design, což jej činí atraktivním řešením pro každý druh moderně a vkusně zařízené kuchyně, kanceláře či jiného využití.

Elletipi Swing la - vestavný odpadkový koš se symetrickou linkou

Koš SWING na dvířka Elletipi je vyroben z kvalitního polypropylenu a nylonu se skelným vláknem, což je velmi pevný a odolný materiál, což umožňuje koši dlouhou životnost.

Přidejte větší pohodlí a čistotu do své domácnosti s adekvátním košem Elletipi SWING na dvířka (15 l), teraz na nabytekhned.cz za skvělou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.