Nový Rendlík s nerezovou ocelí Kela Flavoria – perfektní pomocník při vaření, ø 16 cm

Kolekce nádobí Flavoria od německé značky Kela se pyšní jak kvalitními materiály, tak i prvotřídním zpracováním. Používat ji navíc můžete na všech typech sporáků, a to včetně indukce.

Rendlík je vyroben z nerezové oceli s vícevrstvým termoakumulačním dnem, jež se postará o dokonalou přilnavost a optimální distribuci tepla šetřící energii. Mezi další přednosti patří i vysoká odolnost proti tepelným šokům, díky které vydrží až 180 °C, bez pokličky pak až 220 °C.

Výhodou tohoto rendlíku je také jeho univerzálnost. Díky průměru 16 cm je ideální pro přípravu menších porcí, jako jsou omáčky nebo přílohy. Nicméně svým objemem určitě stačí na to, aby v něm mohly být uvařeny i větší kusy masa. A to vše s minimálním energetickým plýtváním.

rendlík Kela Flavoria

Jaký rendlík zvolit?

Pokud hledáte kvalitní rendlík s optimálním vedením tepla, pak je pro vás Kela Flavoria tou nejlepší volbou. Navíc vyniká svou vysokou odolností, takže ho můžete používat při vysokých teplotách bez obavy o jeho poškození.

Nerezová ocel, ze které je tento rendlík vyroben, se navíc snadno udržuje v čistotě a je velmi odolná proti korozi. Proto ho můžete používat dlouhodobě bez výrazného opotřebení.

A aby bylo jasno, rendlík se skvěle hodí pro přípravu různých pokrmů. Své využití najde například při vaření polévek, gulášů nebo kaší, ale také slouží pro přípravu omáček, příloh a různých druhů masa.

detail rendlíku Kela Flavoria

Proč právě Kela Flavoria?

Jak již bylo zmíněno v úvodu, nádobí z kolekce Flavoria sklidilo mnoho pozitivních ohlasů. A to nejen díky svému vzhledu, ale také díky kvalitě materiálu, ze kterého je vyrobeno.

Německá značka Kela klade velký důraz na design a kvalitu svých výrobků, a to se projevuje i u této kolekce. Kromě nerezové oceli najdete i další materiály, jako jsou borosilikátové sklo nebo keramika, které jsou kombinovány s černými a bílými prvky.

Navíc k výhodám nádobí táhnou i extra funkce, jako jsou praktické úchyty a pokličky s uzávěry, díky kterým se potraviny nevysypou a nedostanou se na stůl.

Takže pokud hledáte kvalitní a designové nádobí, pak se u kolekce Flavoria Kela neztratíte.

Zajímá vás Rendlík s nerezovou ocelí Kela Flavoria? Podívejte se na něj na Interierio.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.