Nová sprchová baterie OMNIRES DARLING – DA5031 BL: Proč si ji zamilujete?

Omnires Darling je nová, stylová a moderní sprchová baterie, kterou si zamilujete z mnoha důvodů. Kromě své krásné černé barvy nabízí i průlomové technické řešení, které vám bude zaručovat kvalitní a pohodlné používání.

Černá nástěnná baterie Omnires Darling si najde své příznivce.

Omnires Darling je moderní sprchová baterie, která se hodí do každé koupelny. Její černá barva krásně kontrastuje s bílou keramikou a vytváří tak úžasný designový prvek. Díky tomu si občasně odpočinete od běžných, klasických baterií a zároveň získáte produkt, který dodá vašemu koupelnovému interiéru na eleganci a nadčasovosti.

Pokud hledáte něco netradičního a unikátního, Omnires Darling bude pro vás tou nejlepší volbou.

Inovativní řešení pro konstrukci vanového spínače: rychlé a pohodlné spínání toku vody z hubice do jiných vodních přijímačů (sprchová rukojeť, dešťová sprcha) otáčením hubice vpravo nebo vlevo

Jedním z největších přínosů této sprchové baterie je inovativní řešení pro konstrukci vanového spínače. Díky němu budete moci rychle a pohodlně spínat tok vody z hubice do jiných vodních přijímačů, jako jsou např. sprchová rukojeť nebo dešťová sprcha. To vše jen otáčením hubice vpravo nebo vlevo.

To znamená, že už nebudete muset přepínat na ruční sprchu ručně, ale stačí pohodlně pohnout hubicí. To velmi usnadní a urychlí proces sprchování.

Omnires Darling nabízí:

  • Pokrytí hubice z povrchu dlaždic 18 cm – díky této vlastnosti můžete pohodlně umýt veškeré kouty v koupelně bez toho, aby voda stékala na podlahu.
  • Ruční sprcha s 1 funkcí – baterie zahrnuje také ruční sprchu s jedním vývodem. Tu můžete pohodlně namontovat na stěnu nebo ji využít jako ruční sprchu, jak budete potřebovat.
  • Mosazná sprchová hadice 150 cm – s délkou 150 cm se uvítá každý, koho trápí krátké hadice. Díky tomu budete mít vždy dostatečný dosah, abyste se snadno sprchovali.
  • Držák mosazného bodu, nastavitelný – držák hadice je vyroben z mosazi a je nastavitelný podle vašich potřeb a přání. Takže si můžete vybrat tu správnou výšku pro sprchování.
  • Barva: černá – poslední, ale ne nejméně důležitá vlastnost této sprchové baterie, je její krásná černá barva, kterou si zamilujete.

Pokud hledáte stylovou, moderní a přitom praktickou sprchovou baterii, Omnires Darling je pro vás tou nejlepší volbou. Pořiďte si ji nyní a zažijte pohodlnou a kvalitní sprchu v moderním kabátě.

Omnires Darling

Zdroj: www.codina.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.