Moderní noční stolek Story bílý od Lenartu pro stylové a praktické ložnice

Noční stolky jsou bez pochyby stále nepostradatelnými prvky každé ložnice, protože brýle, kniha nebo telefon musí být přeci vždy po ruce! Noční stolek Story by o tom mohl vyprávět!

Díky němu totiž získáte místo, kde můžete odložit veškeré vaše potřebné věci. Taktéž disponuje prostornými zásuvkami, kde do menší uzamykatelné skříňky můžete odložit své cennosti, zatímco do té prostornější ručník, či pyžamo.

Univerzální vzhled tohoto malého pomocníka naplní očekávání všech, kteří ocení kombinaci jednoduchosti a elegance.

Specifikace produktu:

Univerzální bílá

Plastové rukojeti

Skryté panty

Moderní minimalistický design

Pokud hledáte moderní noční stolek, který se hodí do každého interiéru, máme pro vás tip na značku Lenart a jejich produkt Story. Tento noční stolek nabízí mnoho možností úložného prostoru a současně působí jednoduchým a elegantním dojmem. Nevěříte? Podívejte se sami na webových stránkách Lenartu, kde najdete všechny informace.

Pokud se tedy rozhodujete, který noční stolek zvolit, neváhejte a vsaďte na kombinaci stylového vzhledu a praktických prvků v podobě úložných prostor a jednoduchosti designu. Noční stolek by měl být funkcionalitou oddaným pomocníkem, který nejen perfektně slouží, ale také krásně vypadá.

Moderní ložnice s nočním stolekem Story

Zdroj: Atcomplet.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.