Moderní designový regál ASIR s VGA vstupem a borovicovým dekorem

Regál ASIR je moderním kouskem nábytku, který je vyráběn v dekoru borovice atlantic. Jeho designový vzhled v sobě kombinuje klasické a moderní prvky a to tak, aby se co nejlépe hodil do současných interiérů. Regál dodá Vašemu domovu nejen praktičnost, ale také zlepší celkový vzhled dané místnosti.

Konstrukce a stabilnost

Tento regál má stabilní konstrukci, která je vyrobena z černého kovu. Taková konstrukce mu dodává nejen pevnost, ale také zajistí jeho dlouhou životnost. Na zádech regálu je křížové zpevnění, což z něj dělá stabilní nábytek a zabraňuje mu v naklánění. Taková stabilita je velmi důležitá, zejména pokud chcete regál používat jako knihovnu, protože knihy bývají těžké a vyžadují pevnou konstrukci.

Funkčnost regálu

Regál ASIR můžete použít k mnoha účelům, nejen jako úložný prostor. Svým designem se ideálně hodí do každého obytného prostoru. Regál má police rozdělené na dvě nestejné části. To umožňuje vytvořit na regálu různé dekorace pomocí kombinace různě vysokých předmětů. Regál ASIR má také VGA vstup, což znamená, že na něj můžete připojit například monitor nebo TV a mít tak skutečně multifunkční nábytek. Regál můžete také složit jako knihovnu nebo jako prostor na květiny.

Materiál a rozměry

Regál má materiál z melaminem potažené dřevotřísky, což mu dává elegantní vzhled a zároveň zachovává jeho pevnost. Regál má velikost 87,5 x 138 x 30 cm, což z něj činí velký a prostorný nábytek. Jeho tloušťka činí 18 mm.

Regál ASIR s VGA vstupem a borovicovým dekorem

S regálem ASIR si můžete být jisti, že získáte skutečně kvalitní nábytek, který bude co do designu, tak do funkčnosti plně odpovídat současným trendům. Pokud si ho chcete zakoupit, navštivte náš e-shop, kde si ho můžete koupit za výhodnou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.