Moderní a stylové černé nástěnné svítidlo – Citylights Glasgow


O značce:

Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.

Minimalistický design pro každý interiér

Jsou vám blízká minimalistická svítidla s nádechem atmosféry světových měst? To vám s radostí představujeme značku Citylights. Jejich svítidla zapadnou do vašeho industriálního nebo moderního interiéru jedna báseň. Ostudu neudělají ale ani ve scandi ložnici či obýváku.

Citylights Glasgow

A pokud hledáte něco konkrétního, co by dokreslilo atmosféru vašeho interiéru, můžeme vám doporučit sklenné nástěnné svítidlo Citylights Glasgow. Jeho černá barva je in a nejenže dokonale ladí s každým zařízením, ale navíc vytváří skvělý kontrast s bílými stěnami.

Kvalita nad vše

Kromě vzhledu je však důležité zmínit i kvalitu a spolehlivost tohoto produktu (a když už jsme u toho, tak si můžete prohlédnout Citylights zde). Sklenné stínítko je ručně foukané a tudíž má jedinečný tvar, zároveň je však pečlivě propracované a vyráběné z kvalitního materiálu.

Závěr

Pokud hledáte stylový doplněk, který dokáže dokreslit atmosféru vašeho interiéru, neváhejte sáhnout po nástěnném svítidle Citylights Glasgow. Jeho minimalistický design a pečlivá kvalita vám zajistí spokojenost po mnoho let.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.