Matně šedá lakovaná komoda Tenzo Dot – elegánce a praktičnost v jednom!


Design v jednoduchosti

V jednoduchosti je krása. Své o tom ví i komoda Tenzo Dot, která vyniká svým minimalistickým designem. Dot je vyrobená z dřevotřísky, která je potažená vrstvou melaminu v šedém barvě. Masivní dubová podnož a vrchní dýhovaná deska v dubovém dekoru dotváří celkový design.

Komoda Tenzo Dot

Funkčnost v každém detailu

Komoda Tenzo Dot disponuje 3 prostornými zásuvkami a 4 uzavřenými policemi pro uložení vašeho inventáře. Díky tomu máte dostatek místa na uložení všeho, co potřebujete mít po ruce. Systém otevírání „push to open“ umožňuje otevírat zásuvky jednoduchým stisknutím.

Detail komody Tenzo Dot

Elegantní doplněk moderního interiéru

Komoda Tenzo Dot skvěle vynikne v moderních interiérech s dalšími produkty z řady Dot. Matně šedá barva komody pasuje prakticky ke všem barevným kombinacím a výrazný design dodává interiéru nádech elegance. Rozměry komody jsou 162 x 43 cm, což z ní dělá prostorný kus nábytku, ale zároveň se vejde i do menších místností.

Komodu Tenzo Dot si můžete objednat online a být tak svědkem toho, jak se jednoduchost a praktičnost mohou spojit s elegancí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.