Kolem – krátký koberec do malého prostoru s jemnou modrou barvou

Originálním doplňkem, který oživí každý interiér se určitě stane kulatý koberec Deni. Koberec díky svému klasickému vzhledu a příjemnému materiálu dodá každé místnosti kouzlo a půvab.

Koberec vyrobený z denimu s jutovým lemem se vyznačuje i vysokou odolností. Jeho krátký vlas zaručuje snadnou údržbu, což je ideální pro malé prostory. Koberec Deni je vhodný do koupelen, toalet, šatny nebo jako ozdoba vstupních prostor.

Zaujme jemná modrá barva

Koberec Deni se vyrábí v několika barevných provedeních, avšak určitě nejzajímavější a nejžádanější je kombinace modré a bílé barvy. Tento koberec se vynikající hodí do námořnického stylu. Jeho jemná modrá barva dodá místnosti lehkost, svěžest a klid. Zkrátka, koberec se stane nejen praktickým, ale i krásným doplňkem vašeho interiéru.

Koberec Deni má vše, co potřebujete

Jde o neotřelý, ale i praktický kousek. Jeho velikost 90 cm má přesně takovou míru, aby se hodil do menších prostor nebo například před stolní stolek. Koberec se hodí i jako ozdoba v podstatě jakéhokoliv domácnostího doplňku.

Koberec Deni modrá 90 cm

Aby byl koberec maximálně univerzální, lze ho čistit jak suchou cestou, tak vodou. Neváhejte a pořiďte si u nás koberec Deni právě s jemnou modrou barvou. Tento koberec je vyroben v ČR a nabízíme ho za velice přijatelnou cenu. Nakupovat můžete snadno a bezpečně na našem e-shopu.

Pro větší počet kusů nabízíme i velkoobchodní ceny. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Pro více informací klikněte zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.