Elegantní černobílá pohovka Expedo LISA s čalouněním


Elegantní Černobílá Pohovka Expedo LISA s Čalouněním

Jednoduché linie a lehká manipulace při rozkládání

Čalouněná pohovka LISA od značky Expedo je ideálním řešením pro ty, kdo hledají jednoduchý, ale elegantní nábytek do svého bytu. Vyniká svými jednoduchými liniemi a lehkou manipulací při rozkládání na spací plochu, která je vhodná i pro každodenní spaní.

Pevná dřevěná konstrukce a pěnová výplň pro větší komfort

Pohovka je postavena na pevné dřevěné konstrukci, což zaručuje stabilitu a odolnost. Při dlouhodobém používání se nemusíte obávat jakýkoliv deformací či praskání. Pohovka také disponuje pěnovou výplní, což zaručuje vysoký komfort při odpočinku i spánku.

Úložný prostor pro větší praktičnost

Díky své konstrukci skýtá pohovka skrytý úložný prostor. Díky tomu máte vždy po ruce věci, které potřebujete uložit, a už nikdy nemusíte hledat místo, kde je umístit. Navíc se tak nebudou válet na zemi, čímž zvýšíte prostor v obytné místnosti.

Barevné varianty!

Pro větší individualitu si můžete vybrat z několika barevných variant, díky čemuž si můžete svůj interiér ještě více přizpůsobit k vašim požadavkům.

Čalounění, podobné jako semiš, s jednoduchou údržbou a odolností

Za zmínku stojí použitý materiál čalounění, který má vlastnosti podobné jako semiš. Je velmi příjemný na dotek, díky čemuž se budete cítit na něm jako doma. Tento materiál se také snadno udržuje a je odolný proti oděru.

Shrnutí: rozkládací pohovka s úložným prostorem a polštáři k opření

Výsledkem celého výše zmíněného je rozkládací pohovka, která bude praktickým nábytkem do vaší obývací místnosti. Skýtá vám úložný prostor, na který se vždy spolehnete, a také polštáře k opření, díky kterým si budete moci odpočinout a užít si relaxaci ve svém domově.

Pokud vás tato pohovka zaujala a rádi byste si ji objednali, můžete tak učinit na stránkách Maliboo.cz, a to přímo zde: https://www.maliboo.cz/produkt/expedo-calounena-pohovka-lisa-cerno-bila-alova-04-pdp-2.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.