Držák ručníků Bemeta Beta chrom 132104052 – praktický doplněk do vaší koupelny

Vyhlazuje váš každodenní život. Tento držák ručníků od firmy Bemeta je skvělým doplňkem do vaší koupelny či WC. Chrome zdobená provedení dává rovněž vaší koupelně příjemný a moderní vzhled.

Montáž lepením i vrtáním

Úprava koupelny či WC je často velmi složitá, ale toto elegantní řešení dorazí tuto nevýhodu s lehkostí.

Držák má možnost montáže pomocí základny i využitím vrtání.

Sada na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání

Ušetřete finance a práci. Pro snadnou montáž bez vrtání budete potřebovat sadu na nalepení koupelnových doplňků, která bohužel není součástí balení a musí být zakoupena samostatně. (kód zboží 199352010SIKO)

Aby to bylo lepší, můžete si zde zakoupit tuto sadu na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/drzak-rucniku-bemeta-beta-chrom-132104052.

Přínosy v oblasti designu

Oslovení detailu a moderní design. Tento držák ručníků si získal na trhu velkou popularitu díky svému modernímu propracování. Svému vybavení dodá tak potřebnou osvěžující změnu.

Znovuobjevte svou koupelnu. Pevná konstrukce a vzhled tohoto držáku ručníků, jejich využití a umístění nedovedou být ničím jiným než dokonalým.

držák ručníků Bemeta Beta chrom 132104052

Závěr

Tento držák ručníků od Bemeta vás překvapí svou praktičností či elegancí a zaslouží si své místo v každé moderně zařízené koupelně či WC.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.