ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá: Kombinace moderního designu, přírodního ořechového dřeva a elegance černé barvy

ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá je skvělou volbou pro ty, kteří hledají osvětlení pro svůj moderní byt nebo dům. Kombinace přírodního dřeva a elegantní černé barvy udělá z tohoto osvětlovacího tělesa skutečný kousek interiéru.

Navíc, tato kombinace vám umožní osvěžit váš byt a přidat mu touhu krásu.

Přírodní ořechové dřevo

ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá má dřevěný design, který je inspirován geometrickými tvary. Použité dřevo je z ořechu, druhu stromu, který patří mezi nejtvrdší druhy dřeva. Navíc, toto dřevo má také velmi zajímavý tvar.

Jelikož se ořechové dřevo skládá z vícevrstvé struktury, je pevné a odolné vůči deformacím, rozpukaní nebo ztrátě barvy.

Elegantní černá barva

ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá má elegantní černou barvu, která dodá vašemu interiéru punc elegance a štýlu. Černá barva kombinovaná s ořechovým dřevem je opravdu unikátní a bude padnout do každého interiéru.

Navíc, tato barva udělá z tohoto osvětlovacího tělesa skutečný klenot.

Technické parametry

ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá má velikost 25cm a je nastavitelná podle vašeho přání. Můžete si tak určit výšku, ve které byste chtěli, aby lustr visel. Typ žárovky, kterou ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá používá, je E 27 Max. 60 W.

Je důležité poznamenat, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky by měla provádět pouze odborně způsobilá osoba.

Důrazně se také doporučuje, abyste si koupili k této lampě vhodnou žárovku, jelikož ta není součástí dodávky.

Chcete si koupit ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá? Nakupujte na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-lustr-geometrik-orech-cerna a užijte si nádherný kousek do svého interiéru!

ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá

ASIR Lustr GEOMETRIK ořech černá je takovým kouskem v interiéru, který dává i tomu nejprostšímu pokoji nový život a záři. Doporučujeme vám tuto lampu pořídit a posunout svůj interiér o několik kroků výše!

Příspěvek byl publikován v rubrice Bomark a jeho autorem je Bomark. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.